BAYAN MODEL BAŞVURU

BAYAN MODEL BAŞVURU

Görüntülü Sohbet operatörleri aranmaktadır

 BAYAN MODEL BAŞVURU, modellik ajansı

Görüntülü Sohbet operatörleri aranmaktadır. Sektöründe lider olan ve her geçen gün üye sayısını arttırmakta olan sitemize bayan modeller aranmaktadır. Ödemeler haftalık olarak yapılmaktadır. Özel oda ücreti 30tl’dir. 500 binden fazla üyesi ile en fazla kullanıcı yoğunluğuna sahip sitede 6 saat online olsanız günde bunun rahatlıkla 5 saatini özel odada geçirmektesiniz. Yani günlük kazancınız 150tl’nin üzerinde oluyor. Ödemeler haftalık ve kesintisiz olarak yapılmaktadır. Kesinlikle ödeme saati Pazartesi günleri 16.00’ı geçmemektedir. Size özel yapılmış olan panel sayesinde anlık ne kadar kazandığınızı kuruşuna kadar görebileceksiniz.Tecrübesi olmayan bayanlar; Evinizde bilgisayar, internet ve web kameranız olması gerekir. En fazla yarım saatte sistemi öğrenecek ve bizlerle beraber çalışmaya hazır olacaksınız.Skype: ekgelir2015

Email: ekgelir2015@outlook.com

Whatsapp: 0537 748 91 98 

Bayan Model Alımı

 Bayanlara Turkıyenın Heryerınde Kendı Evınden İnternet Başından Çalişma Firsati …Günümüzde internet ve teknoloji geliştikçe, birçok yeni iş modellerini de beraberinde getirmekte.
Çalişma saatlerini kendiniz belirleyeceksiniz.
Gunde 3-4 saat calısarak Haftada 1500 kazanabılırsınız
Gunde 8 saat calısarak Haftada 2000 tl ve uzerıne kazanabılırsınız
Hersey sizin elınızde…
Ödemelerimiz HAFTALIK yapılır ve PAZARTESİ günü yapilmaktadir.Lutfen çalişacak BAYAN elemanlar bizimle iletişime geçsin.
Erkek Alimi yoktur.!**
7 /24 Yazabilirsiniz Musait Oldugumuz En Kısa Surede Sıze Donus Yapacagiz.Skype: ekgelir2015
Email: ekgelir2015@outlook.com
Whatsapp: 0537 748 91 98 

Bayan Model Kayıt

 Günde 250 TL ve daha fazlasını kazanmanın yolunu öğrenin.
Bu iş en iyi deneyimli bir bayandan öğrenildiğinde kazandırır.
Vakit kaybetmeden skype adresimi ekleyin görüşelim sizde daha çok kazanmaya başlayın.Benimle iletişim kurmadan bu işe girerseniz başarısız sonuçlar elde edebilirsiniz.Çalışacağınız ekip liderinizi iyi seçiniz.
Skype: ekgelir2015
Email: ekgelir2015@outlook.com
Whatsapp: 0537 748 91 98

İŞ NEDİR?
Sohbet ve arkadaşlık temalı sitemizde, ahlak kuralları cercevesinde kameralı olarak yüz gösterme zorunlulugu olmadan ve günün istediği saatinde sistemimizde online olarak çalışacak bayan sohbet operatörleri alınacaktır.”Ödemeler Her Hafta Pazartesi Günleri Banka hesabınıza yapılır!” 

BAYAN MODEL MURACAAT

 Bayanlar Sitemizden Sohbet ederek para kazanmak istermısınız?

Boş vakti olan Bayanlar Sitemizden Sohbet ederek para kazanmak istermisiniz BUYRUN   Günümüzün teknolojisinin yaratmış olduğu webcam ile görüşme (birebir:) artık internette sınır tanımıyor.Bu sayede emin olun bu ve benzeri işlerden birçok kişi geçimlerini bu tür faliyette olan işlerden sağlıyorlar.   Bu tür sitelerin sistemlerinde çalışan bayanlar (sitenin sistemine uyduğu sürece) hem sitenin saygınlığını hemde kendi güvenliklerini (msn  bilgileri , telefon bilgilerini , birebir reel görüşme yapmadıkları sürece) artırırlar.   Zaten bu şekil çalışan sitelerde ; kişilerle sanal bir sözleşme içerisine girip aykırı hareketler yapan kişi ve kişileri sistemden uzaklaştırmaktadır.      

KAMERALI Sohbet operatörü nerede çalışır?  Görüntülü sohbet operatörü, firmamıza ait bir web sitesinde (arkadaşlık) genel ahlak kurallarına uygun olarak sohbet eder.  

KAMERALI Sohbet Operatörü olmak için neler gereklidir?  Sadece bilgisayar, web camerası ve internete ihtiyacınız var.  

KAMERALI sohbet operatörleri nasıl kazanır ?  Sitemizden kazanç sağlamak için iki farklı odamız bulunmaktadır. Genel odalarda genel ahlaka aykırı durum sergilemek yasaktır. Konuşmalarınıza ve giyiminize dikkat etmeniz gerekmektedir. Özel odalarda ise konuşmalar ve görüşmeler sizin kontrolünüzdedir. Siz insiyatifinize göre konuşup görüşebilirsiniz.  

Bu işi yaparken kendi kişisel bilgilerimi nasıl saklamam gerekiyor?  Sitemizde konuşurken yüzünüzü göstermek tamamen sizin insiyatifinizdedir. İstediğiniz taktirde gösterir istemediğiniz taktirde gizleyebilirsiniz.

Yüz göstermek mecburi değildir Camera da görüşürken kişisel bilgilerinizi, telefonunuzu, msn adresinizi vermek yasaktır  Odalar zaten tarafımızdan kontrol edilmektedir.  

KAMERALI sohbet operatörünün aylık ne kadar kazanır.?  Sitemizde online olduğu ve konuştuğu saat başına ücret alırlar. 

Ödemeler sizin talebinize göre en geç 7 iş günü içerisinde yapılır.
Özel oda saat ücretiniz : 30 TL
Genel oda saat ücreti : 1TL
 Günde Sadece konuşma saatlerinize göre varsayım yapalım  

ÖZEL ODADA YAPACAĞINIZ GÖRÜŞMELER İLE  30TL X 2 SAAT = 60 TL     

AYLIK ÖDEME =60 TL X 30 GÜN =1.800 TL  

30TL X 3 SAAT = 90TL    

AYLIK ÖDEME =90TL X 30 GÜN =2.70 TL  30TL X 4 SAAT = 120 TL     

AYLIK ÖDEME =120 TL X 30 GÜN =3.600TL  30TL X 5 SAAT = 150L     

AYLIK ÖDEME =150TL X 30 GÜN =4500     YANİ KAZANCINIZ SİZİN ELİNİZDE.  

Peki sizinle çalışmak için ne yapmak gerekiyor?  Size sadece bir Skype kadar uzaktayız. Skype adresinize ekgelir2015@outlook.com ekleyin. Sitemize üye olun hemen kazanmaya başlayın  Skype adresinizi eklemenizin nedeni sitemizle ilgili bilgi ve dokumanları sizlere gönderecek olamızdır.  Çalışma prosedürleri ve kuralları ile alakalı detayları, yetkili arkadaşlarımızı size iletecektir. Kısaca, süreç bu şekilde işlemektedir.  

Ödeme prosedürü ve süreci nasıl işliyor ?  Ödemeler 100TL alt limitine ulaştığınız zamanda size banka havalesi veya cepbank yoluyla Haftalık olarak Pazartesi iş günü içerisinde gönderilecektir.Ödeme almanız için aylarca beklemenize gerek yoktur.     Baska sorunuz varsa hemen bize sorabilirsiniz : ekgelir2015@outlook.com  

Skype : ekgelir2015    

Email : ekgelir2015@outlook.com    Email : ekgelir2015@gmail.com    Whatsapp : 0537 748 91 98

Model Başvuru Kameralı Sohbet

 Bizimle çalışmak istiyorsanız veya bilgi almak istiyorsanız bize aşagıdaki iletişim bilgilerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz.NOT: Kayıt işlemlerimiz skypeden üzerinden yapılır. Skypeniz varsa asagıdaki Skype adresimizi ekleyiniz , Eger skypeniz yoksa skypeyi indiriniz, bilgisayarınıza kurulumunuz yapınız ve 2-3 dakikada üye olup bizi ekleyiniz.
Skype: ekgelir2015

Email: ekgelir2015@outlook.com

Whatsapp: 0537 748 91 98 

Canlı Sohbet Operatoru

 Ödemelerimiz haftalık!!!
Yaş sınırımız 18-35 arasıdır.
Türkiye’nin her yerinden evinden ve bilgisayarından çalışmak üzere bayan eleman alınacaktır. Saat bası 30tl ye çalışarak aylık güzel bir gelir elde edebilirsiniz. günlük 5 saat çalışarak : günlük 150l, aylık 4 500gelir olarak hesaplayabilirsiniz. 3 dakikalık bir kayıttan sonra hemen şimdi giriş yapabilir çalışmaya başlayabilirsiniz.
24 saat içerisinde günün istediğiniz saati gece ya da gündüz sistemimize giriş yaparak gelirinizi istediğiniz kadar yükseltebilirsiniz.
Ödemeler nasıl ve ne zaman yapılıyor? ödemeler haftalık her pazartesi yapılmaktadır.
İLETİŞİM: Email : ekgelir2015@outlook.com veya Skype :ekgelir2015 iletişime geçebilirsiniz (not: çok fazla başvuru ve ekleme olduğunudan eklediğiniz halde çevrim dışı görünüyorsa lütfen mail atınız )
Bizimle çalışabilmeniz için SKYPE kullanıyor olmanız zorunludur
Başvuruları skype üzerinden yapmanız gerekmektedir
Skype: ekgelir2015
Email: ekgelir2015@outlook.com
Whatsapp: 0537 748 91 98